DOKUMENDID

Kohila valla koolieelsesse lasteasutusse laste vastuvõtu ja sealt väljaarvamise kord

AVALDUSED JA MUUD VORMID

Kõik lasteaiaga seotud avaldused esitatakse läbi Kohila valla haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO.

Taotlust toetuse saamiseks on võimalik esitada iseteeninduskeskkonnas SPOKU või saates digiallkirjastatud taotluse ja selle lisad vallavalitsus@kohila.ee. Kui digiallkirjastamise võimalus puudub, on taotlust võimalik esitada ka paberkandjal tuues käsitsi allkirjastatud taotluse ja selle lisad vallamaja postkasti, saates postiga aadressil vabaduse 1, Kohila, Raplamaa või esitada ametniku juures kohapeal vastuvõtuaegadel.

Sotsiaaltoetuste määramist ja maksmist reguleerib Kohila Vallavolikogu määrus nr 1, 30.01.2018.

Toiduraha ja kohatasu toetus

Toiduraha ja kohatasu toetust makstakse lasteaia toiduraha ja kohatasu ning koolilõuna osaliseks või täielikuks kompenseerimiseks.  Toetuse saamiseks tuleb esitada taotlus:

1) hiljemalt 25. septembriks, kui soovitakse saada toetust perioodil 1. septembrist kuni 31. jaanuarini;

2) hiljemalt 10. jaanuariks, kui soovitakse saada toetust perioodiks 1. veebruarist kuni 31. augustini.